...

/ 17 نظر / 53 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عيسی مسيح

نام من عیسی است، دوستانم مرا عیسی مسیح می‌خوانند، نمی‌دانم با مسیح قرابتی دارم یانه؟ شاید وجه مشترک ما آن باشد که هردو محکوم به صلیب تقدیریم، او به جرم پاکی در کوه جل‌جتا مصلوب صلیب تقدیر شد و من به جرم بی گناهی‌ام از «بیت المقدس» پدری ام اخراج و در کوه‌های هندوکش و بابا کله منار شدم ! نام وبلاگم را ساعت 13 گذاشته ام، ساعتی 13، ساعتي است نحس و ملازم با مرگ و نیستی و دهشت و تباهی فراگیر؛ دهشت و تباهي فراگیری که بیش از هرجایی دیگری در مورد افغانستان صدق می‌کند. ساعت 13، نمادی از جهان پایان پس از عشاء‌ربانی، شام آخر، یا همان جهان آخرالزمانی، روز قیامت و وانفسایی افغانستان است که در آن جز هراس و سیاهی و مرگ چیزی نمی بینیم. وبلاگ ساعت 13بر آن نیست که شرارت و تباهي را بر شرارت‌هاي دیگر بیافزاید، ساعت13 دعوتی است به روشنی و رستگاری و فرا رفتن از این زمانه‌ي نحس و تا آن‌جا که در توان داردسعی می کند با افشای شرارت و جنایت‌هایی که همچون کلیت فراگیر ما را در برگرفته، برجهان تیره و تار ما روشنی افگند. به پیروی از حضرت مسیح به شما می گویم: ببخشید آن کسی را که نفرین تان می‌کند.

محمد ادریسی بقایی (قطره)

با عرض سلام وحرمت ! محترم از صفحه زيبای شما مستفيد شدم خيلی ها عالی و يک صفحه پر محتوا انشاالله بازهم سری در ين حريم عشقی خواهم زد شمشاد باشی

م.ع . معصوم

سلام به آتش عزيز! سايت بينهايت عالی اما کاش ميشد از لست شعرا نيز استفاده ميشد....

وطندار

وطندار با عرض سلام 500 عنوان کتاب در سایت وطندار، همچنین مجله پزشکی، گالری عکس افغانستان، بازار الکترونیکی، فهرست سایتها و ثبت سایت... قرار دوستانه ما جمعه ساعت 9 بعد از ظهر به وقت افغانستان در اتاق چت وطندار. چشم انتظارتان وطندار

غرجی

سلام اقای افضلی عزيز. کارهای نو مبارک.. توفيقات بيشتر شما را خواهانم.

شاه محمد

سلام به تمام مردم افغان خيلی نوکرم

شاه محمد

من دنبال يک دوست خوب ميگردم تو چی

رضا آشفته

اشعار بلند و کوتاه شاعر خیابان آزادی ( رضا آشفته )

surma

سلام آقای افضلی هر چه کوشش کردم نتوانستم این برنامه هارا بشنوم . رهنمایی شمارا خواندم اما آن کلمه ی فری و نو داونلود را که شما گفته اید ،‌نیافتم . ممکن باشد که روشنی بیشتر بدهید . ممنون شما .

داکتر ياسروحيد

سلام؛جناب آقای افضلی! مسرورم که به شما پيام می فرستم؛اين هم بی مدعا نيست.چرا که میخواهم (گندم زار) را در قطار سايت های سابر عزيران درج نماييد.ارچند نارساست اما برای بارور شدن می ارزد که درج شود.ممنون شما!